Ženu vyhodili z restaurace kvůli oblečení: Manažer si ji podal!

Vysoké horka nutí lidi velmi rychle protřídit šatník a sahat po oblečení, které je v létě mnohem snesitelnější. Stejný případ řešila i mladá maminka, která v restaurací s rodinou a přáteli oslavovala synovy narozeniny. Z ničeho nic však za ní přišel manažer, který pár větami všechno zničil. Sueretta se spolu s manželem vybrala do restaurace, protože chtěli oslavit synovy narozeniny. Oslavy se zúčastnili i kamarádi malého oslavence. Nestihli si však ještě ani objednat a za maminkou přišel manažer restaurace, který arogantním způsobem oznámil ženě, že je nevhodně oblečená az prostor musí odejít.  

Žena se cítila velmi poníženě, přičemž když se rozhlédla, všimla si hostů, kteří byli oděni mnohem provokatívnejšie a odhalovali víc, než by se patřilo. Do celé situace se nakonec zapojil její manžel, který se manažera zeptal, zda mají stanovený dress code, protože si ho nikdy nevšimli. Pracovník restaurace zůstal tiše a raději utekl do kanceláře. Oslavenec i s rodinou a kamarády se nakonec přesunuli do jiné provozu a restaurace se jí dokonce dodatečně omluvila. Suerette však pocit trapnosti zůstal. Je si vědoma, že na svém zevnějšku mohla více zapracovat, ale celý den se věnovala přípravě oslavy a telefonátem s rodiči, aby synovi kamarádi mohli přijít do restaurace a následně přespat u nich doma.


Pokračujte ve čtení na další stránce

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.