Žena vzala žaluzie a začala stříhat. Budete zírat, co s nimi udělala!Tento skvělý trik, který vám dnes ukážeme, se hodí především pro všechny, kteří mají v žaluziích polámané lamely nebo propletené šňůry. Ukážeme vám, jak perfektně žaluzie upravit! Zatímco pro většinu z nás jsou žaluzie nedílnou součástí našich oken a žaluzie nám naprosto vyhovují, nejmenované ženě už lezly žaluzie krkem. Proto vzala nůžky a udělala něco skvělého! 

Ukážeme Vám jednoduchý trik, díky kterému budou vaše žaluzie vypadat nově a hlavně úplně skvěle! Ukážeme vám metodu, která je naprosto jednoduchá a hlavně levná! Vše, co potřebujete, jsou staré, mizerné žaluzie, látka na čalounění dle svého výběru, nůžky, kolíčky.


Pokračujte ve čtení na další stránceShare on facebook
Sdílet na Facebooku


Další zajímavé články

VIDEONÁVOD: Háčkovaná klíčenka

Velice povedený a jednoduchý návod, podle kterého si můžete uháčkovat roztomilou klíčenku a věnovat ji například jako dárek. Pokud se Vám líbí, pak není nic

NÁVOD: Zvědavé myšky

Dnes si ukážeme jak uháčkovat hezké myšičky, které můžete buď darovat jako hračku pro své děti nebo  mazlíčky, ale zároveň se dají využít jako dekorace.


Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.