Žena přišla s tímto zázračným dietním plánem, který skutečně funguje

Jako každá jiná žena, která nebyla spokojená se svým tělem, hledala jsem nějaký zázračný dietní plán, který by vyhovoval mým potřebám. Po mnoha výzkumech a testování jsem našla tuto úžasnou stravu. Nejde o ztrátu hmotnosti v krátké době, ale funguje to.

Věděla jsem, že musím změnit své stravovací návyky, ale mým problémem byl nedostatek času. Musela jsem vzít děti do školy a dělat každodenní domácí práce. Nikdy jsem neměla dost času na to, abych si uvařila celé jiné jídlo jen pro sebe, a tak jsem se rozhodla nahradit několik jídel v mé každodenní stravě. Nyní bych ráda sdílela můj objev.

Chléb

Žena přišla s tímto zázračným dietním plánem, který ve skutečnosti funguje

© pixabay

Nahradila jsem chléb tvrdými sušenkami a hnědým chlebem. Jak dny ubíhaly, také jsem snížila porce a postupně jsem zjistila, že toho už moc nechci, i když miluji chléb!

Sodovku

I když pravidelně nepiji sodovku, když to dělám, cítím se lehčí. Také snižuji množství sodovek. Pokud se jim však mohu vyhnout, dělám to.

Alkoholické nápoje

Raději nekonzumuji alkoholické nápoje, ale někdy je pro vás těžké se pití vyhnout , zvláště pokud se účastníte nějaké události nebo setkání s přáteli. V tomto případě volím víno před jakýmkoli jiným nápojem, protože přinejmenším má zdravotní přínosy.

Cukr

Žena přišla s tímto zázračným dietním plánem, který ve skutečnosti funguje

© pixabay

To bylo docela jednoduché změnit. Existuje mnoho druhů nízkokalorických sladidel, takže jsem musel věnovat trochu větší pozornosti tomu, jak je začlenit do mých jídel.


Pokračujte ve čtení na další stránce

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.