Efektivní využití prostoru, jednoduché otevírání, moderní design. Jak jinak popsat vestavěné skříně, které si u nás za poslední desetiletí získali obrovskou popularitu. Krom těchto výhod se dá oproti klasické skříni od truhláře sehnat za menší peníze, aniž by ztráceli na kvalitě, a to vždy potěší. 

Prostor

Vestavěné skříně skvěle řeší potíže s mrtvými místy, jako jsou kouty, výklenky nebo zkosené stropy. Díky realizaci na míru jsou tak ideálním řešením pro ložnice, chodby, předsíně či kanceláře. Díky správnému umístění můžete získat až o polovinu úložného prostoru navíc, což nejen v bytě udělá velký rozdíl.

Estetický prvek

Skříně mají moderní design, jejich jednoduchost a praktičnost se skvěle hodí do domácností a vypadají rozhodně lépe jak klasické okoukané skříně. Navíc vás mohou zbavit i dalších potíží. Chcete přepažit místnost? Nechte nainstalovat oboustrannou vestavěnou skříň, po celé délce místnosti získáte ohromné množství úložného prostoru v obou místnostech.

selective focus photography of clothes

Výhody

 Snadné přizpůsobení tvaru místnosti.
 Mnoho úložného prostoru, výsuvných šuplíků, sklopných drátěných programů nebo sklopných systémů.
 Vnitřní prostor si můžete rozvrhnout dle svých představ a potřeb. Je jen na vás, jestli bude vnitřek uzpůsoben na klasické oblečení, nebo jako skříň pro bundy a kabáty.
 Mnoho výrobních materiálů hodících se do vašeho interiéru.

Nevýhody

 Prakticky nemožnost je přestěhovat, avšak přidají alespoň na ceně nemovitosti.

Za nás určitě jasná volba a doufáme, že tímto článkem jsme někomu pomohli s výběrem.

Pokračovat ve čtení