Vedoucí lékař: „Prvních 1,5 litru by se mělo vypít před 16:00!“ Vážení – 90, nyní 75, pokračuji …Léto je hned za rohem, takže není divu, že nyní je celý internet plný nejrůznějších zázračných receptů, magických elixírů, magických diet na hubnutí.

Ve snaze o štěstí jsou zoufalé ženy připraveny experimentovat a vyzkoušet cokoli, hlavně aby to rychle pomohlo dosáhnout požadovaného výsledku.

Musíte však pochopit, že ke všemu by se mělo přistupovat rozumně, zejména pokud se týká vašeho zdraví.

„Tak jednoduché!“ chce připomenout jednu jednoduchou pravdu, nepsané pravidlo číslo jedna. Důležitou součástí správného a racionálního hubnutí je použití požadovaného množství vody.

Chceme vám připomenout, že dospělý musí pít od 1,5 do 2 litrů čisté vody denně (nejlépe je dodržovat poměr 30 ml tekutiny na 1 kg hmotnosti). Kromě toho je třeba poznamenat, že prvních 1,5 litru by se mělo vypít před 16:00.

Dnes vám náš online portál nabízí recept na super drink na bázi běžné vody, který pomáhá modelovat vaše tělo, odstraňovat toxiny z těla a normalizovat činnost gastrointestinálního traktu.

vodní sassi

Sassi voda čistí tělo

Tento vitamínový nápoj dostal jméno od Američana jménem Cynthia Sass, který přišel s receptem na zázračný elixír. Tento osvěžující koktejl je velmi oblíbený u milionů žen po celém světě, protože si po jeho aplikaci všimnou výborných výsledků.

Složky:

  • 2 l čisté (pramenité, filtrované nebo pitné lahvové) vody
  • 1 polévková lžíce – 1 loupaný a strouhaný kořen zázvoru
  • 1 okurka
  • Lístky máty  10 -12
  • 1 střední citrón

Pokračujte ve čtení na další stránceShare on facebook
Sdílet na Facebooku


Další zajímavé články


Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.