Úžasné! Tohle se stane, když přidáte lžičku skořice do květináče!

Věděli jste, že jednoduchá lžíce skořice může zachránit pokojovou rostlinu před smrtí. Dala lžíci skořice do zahradní nádoby! Výsledek překonal všechna očekávání. Určitě udělám totéž.

Málokdo ví, že skořice je vynikajícím hnojivem a stimulátorem růstu pro mnoho rostlin. Pokud během transplantace prořezáváte kořeny rostliny, lehce je posypte voňavým kořením.

Má dezinfekční účinek a pomůže rostlině přizpůsobit se novým podmínkám, dobře se zakořenit. Zkušení zahradníci také používají skořicové větve: to zajišťuje rychlý růst všech rostlin.


Pokračujte ve čtení na další stránce

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články

VIDEONÁVOD: Háčkovaná klíčenka

Velice povedený a jednoduchý návod, podle kterého si můžete uháčkovat roztomilou klíčenku a věnovat ji například jako dárek. Pokud se Vám líbí, pak není nic

NÁVOD: Zvědavé myšky

Dnes si ukážeme jak uháčkovat hezké myšičky, které můžete buď darovat jako hračku pro své děti nebo  mazlíčky, ale zároveň se dají využít jako dekorace.

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.