Tyto zářící objekty vypadají úžásně. Tuhle krásu si můžete vyrobit sami!

Tajemně třpytivé tmavé předměty vedou k extáze nejen dětí, ale i dospělých. Báječný jev přímo u vás, díky kterému je interiér magický, slavnostní, romantický. Proč si tyto malé věci nevytvořit sami?

Postupujte podle těchto pokynů a budete mít spoustu radosti z rozjímání o skleněných nádobách zářících v noci . Můžete použít jednoduché plechovky, nebo můžete použít sklo neobvyklého tvaru, ozdobené lahve, a to pro zvýšení účinku.

Zářivé plechovky

Budete potřebovat:

  • skleněná nádoba (libovolná plechovka)
  • trochu vody
  • hlavní složkou jsou luminiscenční barvy (můžete je zakoupit v obchodě pro kreativitu nebo na internetu)
  • štětec

Postup:

1. Nádobu, který se chystáte nazdobit, musí být samozřejmě čistá. Omyjte a osušte. Malování promíchejte dřevěnou tyčkou tak, aby nezůstaly hrudky. Na povrch plechovky dejte jakékoli body, tahy, kresby. Pamatujte, že kresba závisí na barvě barvy. Pokud používáte luminiscenční barvy, například modrou a bílou, můžete vytvořit efekt noční oblohy se souhvězdími. Ve tmě to vypadá úžasně!

2. Nechte sklenici zaschnout. Tajemství je, že během dne to bude vypadat jako zcela obyčejná prázdná plechovka, ale v noci … Beze slov, úžasná transformace! Nabíjení z denního a elektrického světla vytváří tyto zázraky.

3. Nemusíte malovat plechovku pomocí barvy. Stačí smíchat tuto barvu s vodou a nalít roztok do sklenice. Záře bude fantastická!

A zde jsou příklady a okázky těchto jasně zářících plechovek, nechte se inspirovat!

светящиеся банки

светящиеся банки

Další ukázky


Pokračujte ve čtení na další stránce

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články

VIDEONÁVOD: Háčkovaný cik-cak

Háčkování může být snadné, pokud víte jak na to. Dobře a jednoduše natočené video návod vám vysvětlí jak na cik cak háčkovací vzor. Vhodný nejen

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.