Tyto nechutné věci jsou ve vztahu velmi důležité! Děláte je?Kašlání a kýchání – Vědci tvrdí, že ve vztahu nesmí chybět důležité věci jako soucit a laskavost. No a ta se nejlépe projeví v moment, kdy je člověk nemocný. Pokud vaše polovička kýchá, kašle a smrká, je to zlomový vztah ve vašem vztahu. V ten moment ji musíte podpořit a postarat se o ni. Což váš vztah opět posílí.

Říhání a prdění – I říhání a prdění dokáže vybudovat ve vašem vztahu důvěru. Vědci tvrdí, že pokud se nacházíte v tom správné vztahu, prdění a říhání by pro vás nemělo být něčím, co byste měli skrývat.

Pojídání mastných jídel s rukama – Vykašlete se na základní pravidla stolování. Není totiž nic atraktivnějšího než osoba, který se cítí šťastně a pohodlně před svým partnerem. Pokud se svou polovičkou nemáte ve vztahu problém ukázat to, že jste lidi, ke kterým nechutné chování občas patří, radujte se! Váš vztah je silnější, než si vůbec dokážete představit.

Nepřehlédněte doporučený obsah pro Vás:Share on facebook
Sdílet na Facebooku


Další zajímavé články


Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.