Tyto nechutné věci jsou ve vztahu velmi důležité! Děláte je?

Může to znít naprosto šíleně, ale i nechutné věci dokážou pořádně posílit váš vztah s vaší polovičkou. Zatímco se často snažíme chovat co nejlépe a vynakládáme opravdu obrovské úsilí, abychom před partnerem vypadali co nejlépe, vědci tvrdí, že právě nechutné věci jsou pro váš vztah velmi prospěšné. Potíte se, prdíte a snažíte se to před svou polovičkou skrýt? Nemusíte! 

Pojďme se společně podívat na několik nechutných věcí, které byste rozhodně neměli skrývat, protože mohou posílit váš vztah!

Pot – Zní to možná odpudivě, ale vědci tvrdí, že přijít domů zpocený je vlastně pro váš vztah velmi prospěšné. Někteří lidé pot nemohou vystát a musí se jít okamžitě osprchovat, aby na svou polovičku udělali co nejlepší dojem. Měli byste však vědět, že pot vás údajně dělá více atraktivní. Je to kvůli feromonům, které vycházejí z potu a hrají velkou roli v tom, do koho se zamilujeme. 

Ranní dech – Ranní dech můžeme považovat za vaši pravou tvář. Když ji vaše polovička pozná a vy zase poznáte tu její, váš vztah to skutečně posílí. Ranní dech, roztrhané triko, žádný make-up a tak dále – to vše vašemu vztahu jedině pomůže. Nejsou to zrovna nejpřitažlivější věci, ale buduje se díky nim intimita ve vztahu, což vede ke zvýšení vášně.

Močení s otevřenými dveřmi – Mnoho lidí bere koupelnu jako soukromý prostor, do kterého nikdo nesmí vstoupit, pokud zrovna močí nebo se sprchují. Otevřené dveře od koupelny během vyprazdňování jsou však znakem důvěry.

Líbání s česnekovým dechem – Ačkoliv to může znít naprosto šíleně, i česnekový dech vám pomůže vybudovat ve vašem vztahu důvěru a posílit intimitu. Podle studií je vůně česneku pro tělo skutečně atraktivní, a tím pádem napomáhá ke sblížení.


Pokračujte ve čtení na další stránce

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.