Toto jsou nejotravnější typy lidí na messengeru! Patříte mezi ně také?

V dnešním článku se podíváme na ty nejotravnější lidi, kteří používájí aplikaci Messenger.

Žijeme ve světě sociálních sítí, které v dnešní době používá téměř každý. Virtuální komunikace nejspíš není pro nikoho cizí. Tenkrát jsme jako mladší neustále telefonovali a posílali sms, v dnešní době používáme hlavně messenger, na kterém můžeme dělat obojí.

Řetězovky

Prvním typem lidí jsou lidé, kteří posílají řetězové zprávy. Ty se na internetu objeví už od pradávna a neexistuje člověk, který by je nenáviděl. Tedy až na typ lidí, který je posílá ostatním. “Pošli tuto zprávu alespoň dvaceti lidem a brzy najdeš na zemi tisícovku”. “Pošli tuto zprávu alespoň 10 lidem a tvoje babička ti zítra na oběd uvaří svíčkovou se šesti”.

Spamování

Mezi další velmi otravné lidi se řadí ti, kteří mají neustálou potřebu vás spamovat. Všichni to moc dobře známe. Z ničeho nic nám začne vibrovat telefon a přichází jedna zpráva za druhou. Jako kdyby člověk posílají 15 zpráv nebyl schopný všechny tyto zprávy sepsat dohromady a poslat je jako jednu samotnou zprávu. 


Pokračujte ve čtení na další stránce

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.