Tohle je pět nejlepších způsobů, jak ženu nejlépe udělat pusou!Pojďme se podívat na 5 nejlepších způsobů, jak ženu udělat pusou!

Pejsek

Klasická poloha na pejska, akorát místo svého nářadíčka použijete jazyk. Je to o něco náročnější, ale rozhodně to stojí za to a vaše partnerka vám za to poděkuje!

Jednu nohu nahoru 

Každý by moc dobře měl vědět, že to, zda má partnerka nohy u sebe nebo od sebe, je velmi zásadní! Zvedněte jednu její nohu a dejte se do práce! Brzy dosáhne toho největšího blaha!

Na pokraji sil

Na pokraji sil Posuňte si partnerku až na pokraj nábytku, na kterém se právě nacházíte a pokorně zaklekněte. Zapojte jazyk, nos a dejte se do práce! Dosažení orgasmu by nemělo trvat dlouho.


Pokračujte ve čtení na další stránceShare on facebook
Sdílet na Facebooku


Další zajímavé články

VIDEONÁVOD: Háčkovaná klíčenka

Velice povedený a jednoduchý návod, podle kterého si můžete uháčkovat roztomilou klíčenku a věnovat ji například jako dárek. Pokud se Vám líbí, pak není nic

NÁVOD: Zvědavé myšky

Dnes si ukážeme jak uháčkovat hezké myšičky, které můžete buď darovat jako hračku pro své děti nebo  mazlíčky, ale zároveň se dají využít jako dekorace.


Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.