Staňte se postelovou bohyní. Naučte se tyhle tři pohyby a žádný muž vám už nikdy neuteče!Sex možná není to nejdůležitější v lásce a vztahu, ale pravda je, že ti, kteří spolu vydrží celý život, mívají obvykle i skvělý sexuální život. A naopak, párům, které se rozcházejí a rozvádějí, to jen málokdy klape v posteli. Ať se nám to líbí nebo ne, sex je důležitý.

My vám ale ručíme tím, že pokud se dobře naučte tyhle tři pohyby, váš partner se už na jinou ani nepodívá. Proč by taky měl být nevěrný, když doma má bohyni?

Vrtění

Mnoho žen si myslí, že sex je o jednoduchých pohybech nahoru a dolu. Tím ale ochuzují nejen partnera, ale i sebe samé. Naučte se ale něco víc. Krouživé pohyby boky mohou být velmi vzrušivé. Samozřejmě je nejlepší praktikovat je při poloze, kdy je žena nahoře.


Pokračujte ve čtení na další stránceShare on facebook
Sdílet na Facebooku


Další zajímavé články

VIDEONÁVOD: Háčkovaná klíčenka

Velice povedený a jednoduchý návod, podle kterého si můžete uháčkovat roztomilou klíčenku a věnovat ji například jako dárek. Pokud se Vám líbí, pak není nic

NÁVOD: Zvědavé myšky

Dnes si ukážeme jak uháčkovat hezké myšičky, které můžete buď darovat jako hračku pro své děti nebo  mazlíčky, ale zároveň se dají využít jako dekorace.


Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.