Buďte přenádherná již za 30 dní! Tyto kouzelné rady dělají zázraky!Krása má v našich životech velkou sílu. Kdo nesní o obdivujících pohledech kolemjdoucích, když jejich oči zahlédnou někoho atraktivního a plného sebevědomí? To vše pramení ze zdravého životního stylu, který se projeví i na zdravém těle.

Těchto několik tipů vám pomůže zlepšit vaše zdraví, což se odrazí i na vaší vnější kráse. Vzhledem k tornu, že jsou mimořádně účinné, výsledek uvidíte už do 30 dní. Vyzbrojte se novými vědomostní a budete okouzlující každý den. Přece jen, přirozená krása je ta nejkrásnější!

1.Iněná semínka

Dopřejte si tyto semínka každý den a nejlépe ještě ráno na prázdný žaludek ihned po probuzení. Jedna polévková lžíce stačí na to, aby se v těle projevil požadovaný účinek. Zapijte teplejším vodou a dobře žvýkejte. Zkonzumovat je můžete i tak, že si je rozmělní v mlýnku na kávu a hotový prášek si nasypete do ovesné kaše nebo i do jiného jídla. které budete jíst během dne.

Tajemství spočívá v přečištění organismu. Jsou užitečné pro vaši pokožku, protože bude jemnější a mladší. Vzhledem k tomu, že v sobě obsahují polynenasycené mastné kyseliny, dodávají pevnost a kvalitu vaším vlasům a nehtům. Jedením lněných semínek dokonce hubnete, a navíc to bude zdravé hubnutí bez jakéhokoli ubližování vašemu tělu.

2. Vařená řepa

Připravte si každý den salát z uvařené řepy. Můžete do něj přidat například sušené švestky, vlašské ořechy a česnek. Zjemněnou chuť docílíte přidáním kysané smetany s nízkým obsahem tuku.

Červená řepa je skvělou čističkou krve, což má velmi dobrý vliv na činnost mnoha vnitřních orgánů. Snažte se jíst řepu pravidelně a uvidíte, jak se vám upraví funkce trávicího traktu. Protože od jídla toho závisí hodně!

3. Vitamin E a glycerin

Před spaním si naneste masku na obličej z 30g glycerinu a 10 kapslí vitaminu E. Obsah kapsli vytlačte do glycerinu. Masku aplikujte na vyčištěný obličej. Pokud je vaše pokožka mírně mazlavá, naneste na ni osvěžující tonikum.

Tato úžasná směs pomůže vyhladit vaše vrásky a dodává pleti zdravý vzhled.

4. Ořechy

Dejte si na svačinu ořechy! Přesněji 50g libovolných ořechů které nejvíce máte rádi na každý den. Pro vaše vlasy a nehty to bude vstupní brána do nebe. Uvidíte, jak se stav celého vašeho těla zlepší a nezapomene se ani na mozek, protože ořechy na něj mají velmi příznivý vliv.

5. Maska ze sušené hořčice

Udělejte si masku z práškové hořčice a oleje – nejlépe olivový nebo řepkový. Směs naneste na mokré vlasy, zabalte je do sáčku a ručníku.

Vlasy budou nádherně lesklé a zdravé hořčice stimuluje růst vlasů a už po dvou týdnech uvidíte ten rozdíl!


Pokračujte ve čtení na další stránceShare on facebook
Sdílet na Facebooku


Další zajímavé články

13 tipů jak oživit francouzkou manikůru

Francouzká manikůra je zavedená klasika. Sluší nevěstám, úřednicím i studentkám. Nikoho neurazí, ale v dnešní době ani neohromí. Je prostě okoukaná. My vám nabízíme 13


Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.