Seznam žen, které odmítly prince Harryho!

Předtím než se oženil s oslňující Meghan Markle, byl i ten nejžádanější mládenec Anglie (nebo spíše celého světa) odmítnut několika krásnými ženami. Ano! Přesně tak! Ne o všech romantických známostech se dá říct, že byly velkým úspěchem. Tady je seznam žen, které byly princovými přítelkyněmi a ukončily to,včetně těch které ho prostě odmítly.

Chelsy Davy

Chelsin a Harryho historie sahá až do roku 2004, kdy se poprvé potkali. Od té doby opakovaně byli a nebyli ve vztahu, a tak to pokračovalo až do roku 2011. Toho roku to Chelsy mezi nimi ukončila, protože jí nevyhovoval tlak ve vztahu se členem královské rodiny.

Florence Brudenell – Bruce

Po tom co se Harry a Chelsy rozešli, se Florence Brudenell, aristokratická modelka spodního prádla, stala Harryho vážnou přítelkyní. Ačkoli se pár rychle rozešel, když se Harry přestěhoval do Spojených států kvůli helikoptérovému tréninku.

 

Natalie Pinkham

Později se princ potkal se sportovní moderátorkou Natalie Pinkham. poprvé byli spojováni v roce 2006, když se na internetu objevili jejich společné fotky. Zprávy tvrdí, že princ byl Natalie poblázněný, avšak Natalie vždy tvrdila, že jsou jen dobrými přáteli.

Caroline Flack

Zdá se, že princ Harry má něco i pro televizní hvězdy. Vévoda krátce chodil s hostující hvězdou X Faktoru Caroline Flack, potom co je navzájem představil jeden jejich společný známý v roce 2009. Pár to však musel ukončit po tom co se o jejich vztahu dozvěděl tisk.


Pokračujte ve čtení na další stránce

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.