Tohle je Will. Před 14ti lety byl bezdomovec a závislý na heroinu

Skoro před 14ti lety Jeanaha Nomelli potkala Willa levense, když sbíral odpadky z popelnice. Protože Jeanah je zdravotnice, byla zvědavá co ho mohlo dovést do současného stavu. Proto přišla k muži a zeptala se ho proč to dělá. Jeho odpověď byla srdcervoucí.

„Tohle je Will. Před 14ti lety byl bezdomovec a závislý na heroinu.“ napsala Jeanah k facebookovému příspěvku 24. října. „Potkali jsme se když v popelnici hledal něco recyklovatelného. Zeptala jsem se, co ho k tomu vedlo. Řekl mi, že jeho žena nečekaně zemřela a že po její smrti jednou zkusil heroin a stal se na něm závislý.

„Kvůli jeho závislosti přišel o práci a dům. Během několika měsíců se z nás stali dobří přátelé. Těšila jsem se na něj a doufala, že ho uvidím. V tu dobu jsem ho měla radši než svého přítele, takže jsem za ním chodila tak často jak jsem mohla.“V těžkých časech jsme pomohli jeden druhému tím, že jsme si radili a sdíleli životní zkušenosti. A jeden den najednou zmizel! Už jsem ho znovu neviděla. Často jsem přemýšlela co se s ním stalo a jestli ještě žije.

Naštěstí Jeanahy dobrý přítel, Will, byl naživu a začalo se mu dařit. O pár let později, když byl na benzínové stanici, uviděl osobu, která mu pomohla změnit jeho život,když byl na úplnén dně.


Pokračujte ve čtení na další stránce

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.