Do nové dřevostavby jsem se nastěhoval před 9 měsíci a dodnes jsem nenašel nic, co by mne omezovalo nebo nepříjemně překvapilo. Proto jsem se rozhodl podělit se o zajímavé informace, související s tímto tématem.

    Pro začátek bych rád zmínil, že se nejedná o žádnou chalupu, avšak o zcela typický dvoupatrový dům s celkovou obytnou plochou 112m2. Dobře drží teplo, izolační schopnosti překvapily i mne samotného a úspora, které jsem díky nim dosáhl, mile překvapila. Moderní design vytváří v člověku pocit hrdosti a kvalitní materiál přidává pocit bezpečí. Pravidelně jsem svou stavbu navštěvoval, abych si ověřil průběh a zároveň se i blíže seznámil s technologickým postupem tohoto typu výstavby.

Rychlost stavby

   V dnešní době člověk neustále spěchá. Proto mne velmi mile překvapilo, že od okamžiku získání posledního potřebného povolení a příjezdu prvního dělníka trvala stavba necelý měsíc včetně kuchyně a koupelny. Je známo, že značná část dodavatelských firem nabízí vlastní realizaci, avšak nejedná se o podmínku. Já osobně využit nabídku společnosti RD Rýmařov.

Cena

   Dřevostavba je ekonomicky méně nákladná, přesto však kvalitní a trvanlivá. Díky vynikajícím tepelně – izolačním vlastnostem jen na energiích ušetříte nezanedbatelné finanční částky. Pouze na financích, ušetřených za stavbu domu, jsem ještě první měsíc po předání stihl realizovat bazén a oplocení. Pokračovat ve čtení