Pro tento úžasný nápad budete potřebovat prázdnou láhev a sůl. Dokonalý nápad vám rozzáří celé Vánoce

Nejednou se stává, že Vánoce jsou každým dnem blíž a blíž, ale naše vánoční nálada se jakoby někam ztratila. Smutek během vánočních svátků je nepřijatelný, protože je to období dobra a zázraků, na které jsme věřili už od našeho dětství.

A i v případě, že se pod našima nohama nenachází žádná sněhová přikrývka a povinnosti Ježíška jsou již několik let vaší odpovědností, není důvod k zoufalství, protože následující rok bude přesně takový, jaký si ho vysníte.

декор бутылок солью

Pokud si chcete vytvořit útulnou sváteční atmosféru i u vás doma a podnítit tak v sobě tu správnou vánoční náladu, doporučujeme začít s dekoracemi. Zářivé světýlka, girlandy,větvičky, barevné hračky a tematické dekorace nenechají nikoho lhostejným. Řekneme vám, jak si vyzdobit svůj dům použitím běžných materiálů.

Vánoční ozdoby z lahví

декор бутылок солью

Potřebujete:

  • Prázdné láhve od vína nebo šampaňského
  • Alkohol nebo přípravek na odstranění laku s acetonem
  • Podkladový nátěr nebo barvicí sprej
  • Mořská sůl
  • PVA lepidlo

Pokračujte ve čtení na další stránce

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články

NÁVOD: Zvědavé myšky

Dnes si ukážeme jak uháčkovat hezké myšičky, které můžete buď darovat jako hračku pro své děti nebo  mazlíčky, ale zároveň se dají využít jako dekorace.

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.