Neriskujte zdraví kvůli chemickým výrobkům. 5 návodů na ručně vyrobené vůně do domácnosti.

Každý by chtěl, aby jeho domácnost voněla. Chemické osvěžovače vzduchu, která inzerujeme na všech stranách, však lze jen stěží nazvat zdravými. Kromě toho mohou způsobit alergické reakce. Ano, a já chci, aby vůně byla nejen příjemná, ale také zdravá.

„Tak jednoduché!“ můžete si pomocí vlastních rukou vytvořili přírodní vůně. Jsou skvělé pro vaše zdraví a určitě vás rozveselí.

Zde je několik ukázek pomocí:

1. Pomeranče, skořice, hřebíčeku a anýzu

Perfektní zimní vůně, která u vás doma vytvoří příjemnou atmosféru. Nakrájejte pomeranč na kruhy, přidejte 8-10 pupenů hřebíčku, několik tyčinek skořice a několik anýzových hvězd. Množství ingredience můžete změnit v závislosti na požadovaném aroma. Naplňte vše vodou.

pomeranče a skořice

2. Citronu, rozmarýnu a extraktu vanilky

Nakrájejte citron na plátky. Vložte ho do sklenice, přidejte pár kapek vanilkového extraktu a 3-4 větvičky rozmarýnu. Naplňte vše vodou.

citron a vanilka


Pokračujte ve čtení na další stránce

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články

VIDEONÁVOD: Háčkovaný cik-cak

Háčkování může být snadné, pokud víte jak na to. Dobře a jednoduše natočené video návod vám vysvětlí jak na cik cak háčkovací vzor. Vhodný nejen

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.