Originální nápad pro vlastní dům: skvělý koberec ze starých triček!Nyní vaše stará trička mohou získat druhý, lepší život! Udělejte z nich tento barevný koberec – potěší vás doma, můžete to udělat bez námahy a stará trička najdete v komoře každého.

Skvělý nápad pro ty, kteří rádi zdobí svůj domov příjemnou ruční prací a zabývají se mimořádnou kreativitou. Do práce!

Boberec z triček

koberec z trička

Budete potřebovat:

  • 5 – 10 starých triček
  • niť a jehla
  • nůžky
  • šicí stroj (zvládnete to i bez něj)

Výroba:

1. Vyberte si některá stará trička, která ladí s barvou. Čím větší koberec plánujete, tím více trička potřebujete. První fází je přeměna starých věcí na dlouhé pruhy látky. Označte tričko křídou, začněte měřit 5 cm od spodního švu až po rukáv. Nastřihněte trička na dlouhé proužky podle této značky.

koberec z trička


Pokračujte ve čtení na další stránceShare on facebook
Sdílet na Facebooku


Další zajímavé články

VIDEONÁVOD: Háčkovaná klíčenka

Velice povedený a jednoduchý návod, podle kterého si můžete uháčkovat roztomilou klíčenku a věnovat ji například jako dárek. Pokud se Vám líbí, pak není nic

NÁVOD: Zvědavé myšky

Dnes si ukážeme jak uháčkovat hezké myšičky, které můžete buď darovat jako hračku pro své děti nebo  mazlíčky, ale zároveň se dají využít jako dekorace.


Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.