Nevěděla jsem, jak se zbavit křečových žil. Potom mi pomohla jen jedna ingredience!Křečové žíly – jedno z onemocnění kardiovaskulárního systému, které se již běžněji vyskytuje mezi mladými lidmi, které se donedávna připisovali mnohem starším lidem. Ti, kteří toto onemocnění mají, vědí, že otok nohou je zaručen. skutečnost je taková, že při nejmenší poruše cév může dojít jejich ucpání.

Nejčastějším důvodem je dlouhé sezení či stání, během kterého dochází k návalu krve a lymfy do dolních končetin, což následně způsobuje špatnou výkonnost cév a žil, které nejsou schopny vykonávat svou běžnou funkci. Řekneme vám, jak se vypořádat s otoky a křečovými žilami během horkého období.

Otok nohou může být zapříčiněn i nedostatečným fungováním srdce nebo ledvin. Proto byste neměli čekat a navštívit odborníka. aby zvolil způsob léčby a zjistil příčinu onemocnění.

Paradoxně i lidé, kteří se pohybují celý den na nohou a mají křečové žíly, netrpí otékáním nohou. Je to způsobeno skutečností. že se při pohybu zvyšuje krevní oběh spolu s krevním tlakem a lymfa s krví proudí céva mi mnohem jednodušší.

Kromě vizuálních příznaků – otoky a žíly, můžete také pociťovat tíhu v končetinách, časté křeče či svědění. Tyto symptomy byste určitě neměli ignorovat. Existují různé metody, které pomáhají odstraňovat otoky, ale nejdříve je třeba vyléčit křečové žíly. A ano, budete se muset vzdát tabáku i alkoholu, jinak vyjde léčba nazmar.

1. Zakupte si v lékárně Detralex. Činnost těchto tabletek je zaměřena na udržení tonu žil a cév. Mohou zcela eliminovat problémy s otoky, křečovými žilami, pokud se nejedná o pokročilejší stádium.


Pokračujte ve čtení na další stránceShare on facebook
Sdílet na Facebooku


Další zajímavé články

13 tipů jak oživit francouzkou manikůru

Francouzká manikůra je zavedená klasika. Sluší nevěstám, úřednicím i studentkám. Nikoho neurazí, ale v dnešní době ani neohromí. Je prostě okoukaná. My vám nabízíme 13


Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.