Několik tipů na retro hry: Ukažte dětem jak jste se bavili Vy a vaši rodiče

Karetní hry

Karetních her existuje spousta, ale platí u nich to samé, co u Člověče nezlob se. Většina dětských karetních her má spoustu pravidel a než se dopracujete ke hře, půlka hráčů ztratí trpělivost. Zahrajte si obyčejné Prší nebo Černého Petra. To zvládne během chvilky každý i bez dlouhého předčítání pravidel.

Skládané papírové loďky i čepice

Papírovou čepici, jakou znají všechny děti už po několik generací od televizního Večerníčka, si mohou děti jednoduše poskládat z novin nebo ze slevových letáků, které budou asi mnohem dostupnější. A složit papírovou loďku? To je jen o pár kroků více.

Nebe peklo…

Hra, která byla nejvíc populární mezi školou povinnými děvčátky možná v 70. letech minulého století, určitě zabaví děti i dnes. Dají se s ní dělat zábavné předpovědi počasí i budoucnosti.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články

VIDEONÁVOD: Háčkovaná klíčenka

Velice povedený a jednoduchý návod, podle kterého si můžete uháčkovat roztomilou klíčenku a věnovat ji například jako dárek. Pokud se Vám líbí, pak není nic

NÁVOD: Zvědavé myšky

Hlavička (šedá) 1. řada – magický kroužek a 6 KS do kroužku 2. řada – 2 KS do každé díry (12) 3. řada – 2

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.