Několik tipů na retro hry: Ukažte dětem jak jste se bavili Vy a vaši rodičeMnohé z těchto zábav znají i dnešní děti, ale určitě nebude na škodu si je připomenout.

Jak doma zabavit děti
Máte znuděné a zlobící děti v domácí karanténě? Zkuste vytáhnout poslední trumf! Vyprávějte jim, jaké to bylo, když vy jste byli malí… a můžete přidat i praktickou ukázku oblíbených her a zábav.

Bunkr z dek a peřin
Parádní hra, kterou odjakživa maminky moc nemusí, ale většina dětí ji přímo zbožňuje. To se sestěhují k sobě židle, nebo vyskládají polštáře z gauče, navrch se přidá střecha z deky a malými polštářky se pěkně vystele prostor uvnitř…

Přebírání na prstech

Klidná, většinou spíše holčičí hra, která kluky nikdy moc nebavila. Ale možná se i oni dají zlákat! Stačí svázat kousek pletací příze nebo tenkého provázku a hlavně si vzpomenout, jak jsme to tenkrát vlastně ty provázky přebírali a křížili.

Člověče nezlob se

Vlastně běžná stolní hra s figurkami, kterou však časem zastínily mnohem propracovanější a složitější hry s mnoha pravidly. Člobrdo je hra jednoduchá, kterou zvládnou velmi brzy i malé děti.


Pokračujte ve čtení na další stránceShare on facebook
Sdílet na Facebooku


Další zajímavé články

VIDEONÁVOD: Háčkovaná klíčenka

Velice povedený a jednoduchý návod, podle kterého si můžete uháčkovat roztomilou klíčenku a věnovat ji například jako dárek. Pokud se Vám líbí, pak není nic

NÁVOD: Zvědavé myšky

Dnes si ukážeme jak uháčkovat hezké myšičky, které můžete buď darovat jako hračku pro své děti nebo  mazlíčky, ale zároveň se dají využít jako dekorace.


Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.