Matka prodala své dítě za 2000 dolarů ! To co s ním měl v plánu jeho kupec, vás šokuje!

Ve světě je známo, že někteří lidé se dokáží dopustit někdy až opravdu nechutných zločinů. Občas to přesahuje i meze lidského chápání. Obzvlášť pokud se jedná o čin spojený s malými dětmi. Děti jsou nevinná stvoření které nikomu nikdy neublížili, ale to je nějakým lidem jedno. Nezáleží jim na této malé duši a občas s nimi zacházejí jako se zvířaty. Dokázali by jste pochopit jak by třeba někdo mohl porodit dítě a hned poté by ho odložil někde na ulici ? Protože i takovéhle případy se v České republice stali.

Tento případ se nestal u nás, ale v americkém městě Bowling Green. 31 letá žena, která se jmenuje Maria Doming-Perezz totiž své dítě prodala! Porodila miminko, které se poté rozhodla prodat páru, který za něj nabídl 2000 dolarů. Což je v přepočtu na české koruny asi 43 000 Kč. Maria se rozhodla, že jim dítě prodá. Ale překvapí vás to, co chtěl další pár s dítětem udělat. Pokračování na další straně…


Pokračujte ve čtení na další stránce

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.