Japonské cvičení – prozradím vám, jak si zpevnit obličej. Stačí vám na to jen 10 minut denně! Postavte se před zrcadlo a …

Je zajímavé, jak se my, ženy, den a noc snažíme v posilovně vybudovat si pevný zadeček, zpevnit svaly hrudníku a napumpovat nohy. A to vše pro to, že je před námi sezóna plavek Proč ale zapomínáme na naši pleť? Proč vynecháváme trénink obličeje, který představuje alternativu krásy bez injekci a utrácení velkých částek peněz!

Kdo, jiný než vynalézaví obyvatelé Asie, zná všechna tajemství na zachování dlouhověké mládí a krásy. Lifting obličeje od Mamadou Yoshiko vás ohromí svou jednoduchosti a efektivností. Mimochodem, autorka této metody zpevňování obličeje má 45 let, přesto ale vypadá jako mladá dívka.

Následující cviky nejsou o nic horší než drahé kosmetické procedury! Pomáhají odolávat ochabnutí kontur obličeje, díky čemuž se napne, vrásky se stávají méně viditelné a druhá brada se stane minulostí. Na své si přijdou také ženy, které chtějí zabránit výskytu vrásek, ale i ty, které trpí změnami spojenými s jejich věkem.

Domácí Facelifting

Mamadou Yoshiko je japonský guru v oblasti obličeje a autorkou mnoha technik, které pomáhají bojovat proti stárnutí bez použití chirurgických zásahů a drahých injekcí. Vše, co k tomu budete potřebovat, je pár minut denně a touha být krásnou.


Pokračujte ve čtení na další stránce

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.