Japonské cvičení – prozradím vám, jak si zpevnit obličej. Stačí vám na to jen 10 minut denně! Postavte se před zrcadlo a …

S cvičením budete muset zapojovat množství svalů, ale nejvíce se zaměříte na svaly spánků, jejichž oslabený tonus ovlivňuje působí zplihle kontur vrchní části obličeje. Jednoduchá technika spojená s obličejovou jógou a dýchacími cvičeními …

Krok 1

Postavte se před zrcadlo. Pravou ruku si položte na oblast levého spánku tak, aby se prsty objímali vnější úhel oka a vnější okraj obočí. Jemně přitlačte a vytáhněte pokožku směrem nahoru. Vaše hlava by neměla naklánět dopředu.

Krok 2

Zůstaňte v této poloze a pomalu začněte hlavu naklánět doprava. Jemně natáhněte krk. Ramena by měly zůstat na původní poloze.

Krok 3

Pokračujte v předchozí poloze a začněte vysouvat jazyk ve směru nakloněni hlavy. Současně dýchejte a opakujte zvuk „ha“. Dýchejte přes nos. Zůstaňte v této poloze, proveďte ještě 4-5 nádechů a výdechů a pokračujte s vytahováním jazyka.

Krok 4

Jazyk vložte zpět do úst, uvolněte svaly a vraťte se do výchozí polohy. Tytéž cviky následně proveďte i s druhou stranou hlavy.

Facelifting bez jakékoliv operace je skutečným objevem ve světě krásy a věříme, že žena každého věku si přijde na své. Provádějte tento cvik každý den a brzy uvidíte výsledky, které vás příjemně překvapí. Kůže bude natáhnuta, oblast spánků bude vyhlazená, jemné vrásky na čele budou méně viditelné a celkový váš vzhled bude otevřenější a expresivnější. Proč to tedy nevyzkoušet?

Nepřehlédněte doporučený obsah pro Vás:

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.