Jak si přizpůsobit běh s vaším smartphonem?Určitě to znáte. Od nového roku si slibujete, že se začnete více hýbat a konečně dělat něco prospěšné pro své tělo. Jako správná činnost se vám zamlouvá právě běh, ale i tak vám trvá ještě minimálně pár týdnů, než se opravdu odhodláte opustit pohodlí svého domova v teplákách a teniskách.

S mobilem v ruce tak poprvé odhodlaně vykročíte ze dveří a začnete přemýšlet, kam si ho šikovně schováte. Už už se chcete vrátit, že si ho přece raději necháte doma na stole, avšak hlavou vám víří milion myšlenek. Co kdybyste se náhodou zaběhl příliš daleko, a nebudete zvládat odběhnout to i domů, takže bude třeba zavolat taxík? Co kdyby vám právě za tu hodinu, co budete venku, volali z Ministerstva proti černé magii? Co kdybyste si nemohli zapnout vaši oblíbenou písničku, bez které se snad ani nepohnete? A ještě milion dalších „co kdyby“ vás nakonec donutí vzít si telefon s sebou. Jak si tedy přizpůsobit běh s mobilem, abyste naublížili ani sobě, ani tomu inteligentnímu přístroji?

Telefon stvořený na běháni?

Na výběr máte z více možností. Jednou z nich je výměna vašeho zařízení za telefon vhodný na běhání, konkrétně za starý dobrý tlačítkový telefon.


Pokračujte ve čtení na další stránceShare on facebook
Sdílet na Facebooku


Další zajímavé články


Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.