Jak se zamilují jednotlivá znamení v horoskopu? Platí to i na vás?

Každý člověk se narodil za určitého postavení hvězd. Mnozí věří, že žijeme, pracujeme a také milujeme pod jejich vlivem …

BERAN

Beran se zamiluje s klidem. Je to ten vzácný případ, kdy beran odloží svůj ohnivý temperament a sedí klidně na břehu řeky se stéblem trávy v zubech, zatímco proudy plynoucí kolem neodnesou mrtvoly všech jeho soupeřů. Pak se Beran pomalu zvedne, líně dojde k objektu své vášně a nedbale pronese: „Vezmeme se“.

BÝK

Býk se zamiluje zuřivě. Objekt lásky musí Býku patřit zcela – se všemi náležitostmi a kreditky. Protože jinak …. ne, to raději nechtějte vědět! Býkova vášeň žije podle zákonů Andersenova malé zlodějky: „přikážu, aby tě zbičovali a hned si mě zamiluješ, drahoušku!“ Zamiloval a basta! Takže Býci vždy dosahují vzájemné lásky (jinak je to strach, opravdu strach). A když se někdo náhodou rozhodne Býka opustit, pak jen po špičkách, pod rouškou noci a v tom, co má právě na sobě.

BLÍŽENCI

Blíženci se zamilují upřímností a navždy. „Navždy“ trvá přibližně půl roku a objekty upřímné lásky mohou být například i dva. Ale oba jsou stejně upřímně milováni. Pro Blížence je zcela normální ráno usedavě plakat pro věčnou lásku č. 1 a večer si podřezávat žíly kvůli věčné lásce č. 2. Přičemž láska k oběma je naprosto čistá. A ten, kdo to nechápe, je … Vodnář.

RAK

Zamiluje se opatrně. Leze v kruhu, nepřibližuje se a opatrně louská klepety: „Co když to není ta pravá?“, „Co když si s ním dám dohromady a ukáže se, že to není On?“ Objekt račí lásky sledován těchto okružních přesunů po břiše, vyčerpává mnohem víc skoro až úplně, takže pravděpodobnost nějakého románku závisí na trpělivosti vyvoleného (vyvolených). Ovšem tím obzvlášť trpělivým se dostane odměny, protože zamilovaný Rak klade své lásce k nohám celý svět. Proces pokládání světa k nohám milované bytosti probíhá podle obvyklé schématu: „A nebude se jí tento svět zdát nudný?“, „Nepotřebuje snad k životu chlor místo kyslíku, nemám hledat jiný svět?“ … A tak to jde po celá léta …

LEV

Lev se zamiluje nechtíc. Chápe, že je to zdraví prospěšné, avšak moderní společnost dává oběma zamilovaným stejná práva. A Lev absolutně nechápe, jak by mohl mít stejná práva s těmi nicotným stvořeními. Na druhé straně, pokud zazní kouzelná věta „Tak ty budeš nahoře“ (ne pouze v sexuálním kontextu), Lev vás automaticky přijme do skupiny, což vám garantuje chutné masíčko a jiné dobrůtky. Neboť Lvi jsou zpravidla opravdu skvělí až nesnesitelně skvělí.

PANNA

Zamiluje se jakoby to bylo poprvé a naposled. Zamilovaná Panna dává objektu své vášně do neomezeného užívání ruky, srdce, přátel, děti z prvního manželství a vzdálenou tetu z Ostravy. Na nesmělou otázku. „A proč ta vzdálená teta?“ Zamilovaná, ale stále ještě schopná přemýšlet, Panna odvětí, že v domácnosti se již odehráli různé věci. Když se objekt lásky náhle vypaří, Panna bude smířeně několik let čekat a čekat, zda si to objekt nerozmyslí. A jen tak mimochodem – rozmyslet si to a vrátit se k Panně je správné řešení.


Pokračujte ve čtení na další stránce

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.