Dva pytláci zabili medvědici a dvě mláďata a ještě měli obrovskou radost. Celý tento otřesný čin byl zachycen na kameře

Krutost lidí nezná hranice. Svědčí o tom činy provedeny nejen vůči jiným lidem, ale zejména krutost páchaná na zvířatech a bezohlednost vůči planetě obecně. Lidé si často krát neuvědomují křehkost přírody a omezenost některých druhů zvířat. Tito muži jsou toho důkazem.

Krutě a bezohledně se zachovaly i dva muži na Aljašce, kteří se rozhodli jít na hon. Lépe řečeno, rozhodli se jít pytlačit. Šlo o otce se synem, kteří na tuto aktivitu neměli žádné povolení, ale přesto zabily medvědici a její dvě malé mláďata.

Muži se ze svého činu náramně těšili a mysleli si, že na tuto ohavnost nikdo nepřijde. V té době ale netušili, že medvědice s mladými je sledována kamerou. Celý tento brutální čin byl zachycen a odhalen i přesto, že se muži na  na místo vrátili a stopy se snažili uhladit.

Video, na kterém je tento brutální zločin vidět nebylo zveřejněno, ovšem poté, co pachatelé dostali jen minimální trest se organizace The Humane Society of the United States rozhodla ukázat společnosti, jaký nedostatečný trest byl ve srovnání s jejich činem mužům udělen. Starší muž dostal jen tříměsíční trest a mladší jen podmínku na třicet dní. Nutno podotknout, že muži porušili 12 bodů práva.

zdroj: youtube.com

Doporučeno pro Vás:

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.