Dal do betonu 3 dřevěné hole – když sousedi viděli, co vytvořil, chtěli to taky!Pokud i vy patříte mezi ty, kteří mají se svými sousedy rozepře a chcete, aby vám vaši sousedi záviděli, pomůžeme vám! Dnes se společně podíváme na to, co vytvořil jeden muž, aby naštval své sousedy. Květiny člověku vždy zlepší náladu, člověk je ale musí umět i patřičně prezentovat. Co kdybychom vám ukázali návod na to, jak vytvořit úžasný stolek pod květiny? Přesně to totiž udělal muž, který usiloval o to, aby jeho sousedi žárlili a skutečně se mu to povedlo.

Budete potřebovat: – 5 kg betonu – 750 ml vody – kbelík – 3 dřevěné hole (sledujte video!) – lepicí pásku. Jakmile máte vše připravené, můžete se vrhnout na práci! Vyberte si kýbl podle libovolných rozměrů.


Pokračujte ve čtení na další stránceShare on facebook
Sdílet na Facebooku


Další zajímavé články

VIDEONÁVOD: Háčkovaná klíčenka

Velice povedený a jednoduchý návod, podle kterého si můžete uháčkovat roztomilou klíčenku a věnovat ji například jako dárek. Pokud se Vám líbí, pak není nic

NÁVOD: Zvědavé myšky

Dnes si ukážeme jak uháčkovat hezké myšičky, které můžete buď darovat jako hračku pro své děti nebo  mazlíčky, ale zároveň se dají využít jako dekorace.


Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.