Čůráte ve sprše, koušete si nehty nebo krkáte? Pokud ano, musíte vědět toto!

Plivání, žvýkání žvýkačky, krkání, prdění.. To všechno jsou zvyky, které alespoň jednou udělal každý člověk. Někdo je dělá více, někdo méně. Tyto zvyky jsou však považovány za otravné či dokonce nuchutné. V jistých ohledech jsou však tyto zlozvyky pro naše tělo opravdu prospěšné. My se dnes společně podíváme na to, proč je dobré prdět, kousat si nehty a podobně. 

Močení ve sprše

Tak se přiznejte, kdo z vás čůrá ve sprše? Snad téměř každý. Věděli jste však, že je to pro vaše tělo dokonce zdravé? Ve vaší moči se nachází kyselina močová a amoniak, které jsou zdravé pro vaše tělo – díky moči totiž zabráníte různým infekcím na chodidlech.

Žvýkání žvýkačky

I přes to, že žvýkačka nemá žádné nutriční hodnoty jako třeba káva, pomáhá vám mnohem lépe zůstat v pozoru, nebýt tolik unavení, soustředit se a být méně ve stresu.

Prdění

Ať chcete, nebo ne, plyny vypouštíte zhruba 14× za den, aniž byste o tom věděli. A pak 3 – 5× za noc. Pomáhá vám to zbavovat střeva plynatosti.


Pokračujte ve čtení na další stránce

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články

NÁVOD: Zvědavé myšky

Dnes si ukážeme jak uháčkovat hezké myšičky, které můžete buď darovat jako hračku pro své děti nebo  mazlíčky, ale zároveň se dají využít jako dekorace.

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.