Chlapec volal na policii a hledal svou maminku, která je v nebi. To, co udělal policista, vás skutečně dojme.

Jerrymu je teprve 5 let a přišel o mámu. Chlapeček nechápe, co se stalo. Jeho máma měla jít do nemocnice jen na 1 den, ale už se víc nevrátila a táta mu řekl, že musela odejít do nebe. Pro něho to však nebylo dostatečné vysvětlení. Proč by šla jeho maminka někam bez něho? Zmatený chlapeček volá na tísňovou linku, aby nahlásil zmizení mámy. Policista si nejdříve myslel, že se jedná o krutý žert – povídal si přece s malým chlapcem… pak mu ale došlo, že žena umřela a Jerry nerozumí tomu, co se stalo. Policista dostal nápad…

Chlapci navrhnul, aby každý den napsal krátký vzkaz, uvázal ho k červenému balónku a poslal mámě do nebe. Každý den mámě posílá vzkazy, nedostává však na ně odpověď, a tak… Znovu zavolá na tísňovou linku. Starší policista chlapce ujistil, že v tom musí pokračovat a odpovědi se určitě dočká… Na následující straně uvidíte, že vytoužená odpověď nakonec přišla, a to ve velkém stylu!


Pokračujte ve čtení na další stránce

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.