9 jídel, které můžete jíst jinak. Nebudete se v kuchyni nudit !Jistým způsobem, jak se rozveselit, je vařit neobvyklá jídla. Není nutné vařit podle nemyslitelných receptů: nejběžnější produkty mohou být vždy servírovány úplně jinak, než na co jste zvyklí.

Vyzkoušejte nové chutě známého jídla: je to úžasné, i zelenina nakrájená jiným způsobem mění jejich chuť a odvážné kombinace jednoduchých ingrediencí se mohou proměnit v chutné pokrmy. Nespoutaná představivost a kreativita – tajemství těch fascinujících kulinářských dobrodružství!

Ukázka neobvyklých jídel:

1. Namočte banán do rozpuštěné čokolády a posypte jej na povrchu sypáním. K tomuto účelu můžete použít kokosové vločky a arašídy. Další skvělý způsob: než dáte banány do čokolády, vložte je na hodinu do mrazničky. Vytvoříte super zmrzlinu!

banány s čokoládou na špejli

2. Plátky slaniny můžete naplnit lívancovým těstem a připravit jedinečné palačinky. Skvělý nápad – přidejte dovnitř také sýr! A pokud nalíváte takové palačinky s javorovým sirupem? Nebo medovou hořčičnou omáčkou?

chutné palačinky

3. Formy na košíčky lze použít nejen k pečení těsta.Košíček – slanina s vejcem je tímto způsobem  vynikající …

slanina s vejcem

4. To je nejpohodlnější způsob, jak jíst meloun, není pochyb!

jak snížit meloun


Pokračujte ve čtení na další stránceShare on facebook
Sdílet na Facebooku


Další zajímavé články

Pečená štika

Jednoduchý a chutný  oběd, který zvládne každý. Manželky a přítelkyně rybářů určitě potvrdí 🙂 SUROVINY: 4 filety ze štiky citronová šťáva sůl 50 g slaniny


Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.