8 přírodních způsobů, jak snadno odstranit černé a bílé tečkyČistá a krásná pokožka je jedním z hlavních prvků krásy člověka. Jeden jistý způsob, jak mít zdravou a dokonalou pleť, je péče o něj každý den.

Zde jsme sestavili seznam některých nejlepších přípravků, které vám pomohou přirozeně odstranit černé  a bílé tečky z vašeho nosu a obličeje.

Citron + med + cukr

8 přírodních způsobů, jak se rychle zbavit černých hlav a bělochů

© barefootblonde

Nakrájejte citron na polovinu a zalijte dostatečným množstvím medu na pokrytí řezané plochy citronu. Poté polovinu citronu posypte dvěma špetkami cukru (je lepší použít třtinový cukr) a jemně masírujte problémové oblasti touto přirozenou „houbou“ krouživým pohybem.

Tento postup opakujte nejvýše jednou týdně.

Vazeline tělový krém + plastový obal

8 přírodních způsobů, jak se rychle zbavit černých hlav a bělochů

© alldaychic

Nejlepší čas k použití tohoto triku je hned po sprše, protože teplo z vody otevřelo vaše póry. Začněte aplikací tělového krému na postižené místo, které je třeba léčit. Jakmile s tím skončíte, překryjte ho plastovým obalem. Když je zábal na svém místě, vezměte horký ručník a položte ho přes zábal dokud nevychladne zpět na pokojovou teplotu. Poté odstraňte přebytečnou vazelínu z obličeje a jemně vymačkejte kůži. Nečistoty by měly jít vytlačit velmi snadno. Nakonec si otřete bavlněnou látkou kůži.

Tento postup proveďte jednou nebo dvakrát měsíčně.

Kokosový olej + éterické oleje

8 přírodních způsobů, jak se rychle zbavit černých hlav a bělochů

© freebiefindingmom

Ve sklenici lehce změkčete 1/4 šálku kokosového oleje (mělo by to být 10 až 15 sekund v mikrovlnné troubě). Potom zkombinujte kokosový olej s 10 kapkami oleje z citronu, levandule a čajovníku a dobře promíchejte, do hladka. Ráno a večer po umytí naneste roztok pomocí vatových špachtliček na obličej.

Směs by měla být skladována v uzavřené nádobě při pokojové teplotě.


Pokračujte ve čtení na další stránceShare on facebook
Sdílet na Facebooku


Další zajímavé články

13 tipů jak oživit francouzkou manikůru

Francouzká manikůra je zavedená klasika. Sluší nevěstám, úřednicím i studentkám. Nikoho neurazí, ale v dnešní době ani neohromí. Je prostě okoukaná. My vám nabízíme 13


Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.