5 skvělých rad, jak sázet na zápasy a neprohrávatSázení chytí téměř každého, kdo si ho vyzkouší. Ten adrenalin, sledování průběžného stavu, touha po výhře, predikce v průběhu zápasu a podvědomé přemýšlení nad tím, co udělat s vyhranými penězi. Ať chceme, či ne, při sázení bude vždy hrát svou roli i štěstí a náhoda. Zkušení a inteligentní sázkaři to vědí, a proto když někdy smolně prohrají,  pokračují v rozumném sázení a nepropadají panice. Avšak ne všichni sázející sázejí rozumně. Nebojte se nechat si poradit. Zde je 5 skvělých rad pro úspěšné sázení.

1. Jasné peněžní limity jsou základ

Ještě před tím, než se pustíte do sázení naplno, musíte zvážit svou finanční situaci. To znamená: určete si budget– částku, se kterou chcete a můžete hrát. Nikdy nesázejte tolik, kolik nemůžete prohrát. Snažte se na jeden tiket vsadit maximálně 2 % svého bankrollu, aby vás žádná prohra nepoložila. Bez ohledu na to, zda jde o „tutovku“, nebo risk. Odpovědnost a sebekontrola jsou na prvním místě.

2. Vyhněte se velkému množství zápasů na tiketu

Ano uznáváme, že „šály“ jak do ruské zimy mají krásné kurzy, jenže každý zápas je snižuje šanci na výhru a to je většinou kontraproduktivní. Nepodlehněte vidině vysoké výhry, to riziko za to z dlouhodobého hlediska nestojí. Snažte se, abyste na tiketu měli tak 2-5 zápasů. Platí, že raději méně zápasů za vyšší částku než hodně zápasů za minimální vklad.

3. Sázejte pouze na ty zápasy, o kterých máte přehled

V sázení je klíčové hledání informací, sledování aktualit a statistik. Tipujte jen zápasy těch lig, které máte pod drobnohledem, kterým se nejvíce věnujete. Každá sázka musí být promyšlená. Musíte přesně vědět, proč sázíte a jak sázíte. Pokud je na Bayern v ligovém zápase kurz 2+ tak je jasné, že zápas vyžaduje bližší zkoumání.

Tip k radě: Fortuna pro své hráče denně připravuje zápasové preview i s tipy, tikety týdne a PROFÍK speciál, který obsahuje kompletní kursovou nabídku s tabulkovým servisem, formy, bilance doma/venku a mnohé další informace.

Kromě toho na Vás čeká až 14 tisíc přímých přenosů ročně zdarma, komplexní kurzová nabídka a vstupní bonus do 3 000 Kč.

4. Vybírejte zápasy, ne kurzy

Někteří sázkaři mají tendenci nahánět vysoký kurz. Sázejí podle toho, jaký má daný zápas kurz – to je pro ně nejdůležitější. Nedělejte stejnou chybu. Snažte se nejprve si vybrat zápasy, aniž byste znali kurzy. Nižší kurz automaticky neznamená výhru! Snažte se nejdřív udělat analýzu bez znalosti kurzů.

5. Pozor na nástrahy

Za nástrahu můžeme považovat takovou situaci, kdy se sázka jeví jako jasná, ale existují zde okolnosti, které to mohou změnit. Jde zejména o situace, když hraje favorit venku, když jde o pohárové utkání, když jde o nic neřešící zápas, když trenér šetří hvězdy na důležitější zápas a podobně. Vždy sledujte okolnosti.

 

Není to tak těžké, jak si myslíš. Ebook tě naučí osvědčené postupy, které používají profíci po celém světě. Kromě osvědčených postupů se naučíš vyhýbat se nástrahám sázk. kanceláří. Jdeš do toho? Uděláme z tebe profíka a budeš konečně v plusu.

Pro koho je ebook určený?

  • lidi, kteří se chtějí živit tímto oborem
  • začátečníky, kteří o sázení nic neví
  • sázkaře, kteří jsou v mínusu
  • ty, co chtějí zlepšit své znalosti
  • lidi, kteří se chtějí dozvědět více o tomto oboru

 Share on facebook
Sdílet na Facebooku


Další zajímavé články

VIDEONÁVOD: Háčkovaná klíčenka

Velice povedený a jednoduchý návod, podle kterého si můžete uháčkovat roztomilou klíčenku a věnovat ji například jako dárek. Pokud se Vám líbí, pak není nic

NÁVOD: Zvědavé myšky

Dnes si ukážeme jak uháčkovat hezké myšičky, které můžete buď darovat jako hračku pro své děti nebo  mazlíčky, ale zároveň se dají využít jako dekorace.


Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.