5 magických nápojů pro detoxikaci: odstraňte z těla vše nepotřebné!Mnoho lidí se zajímá o otázku, jak odstranit z těla všechny zbytečné a toxické látky, které se hromadí v průběhu let a jsou pouze škodlivé. To lze provést velmi jednoduše pomocí nápojů, které se snadno připravují doma ze známých produktů.

Takové domácí koktejly vám přinesou mnoho výhod a chutnají docela příjemně. Vyberte si detoxikační nápoj podle svých představ, užijte si a zotavte se.

Detoxikační koktejly

1. Jablko a skořice
Jablko nakrájejte na tenké plátky a nalijte 400-500 ml vroucí vody, přidejte 1 čajovou lžičku mleté ​​skořice. Když se nápoj ochladí, můžete pít. Kombinace jablek a mleté ​​skořice pomůže normalizovat metabolismus a vyčistit zažívací trakt.

2. Citronová šťáva a med
Do dvou polévkových lžic citronové šťávy přidejte 200 ml teplé vody, ale v žádném případě horké. Pak vložte lžičku medu a 1/3 lžičky mletého zázvoru. Pijte půl hodiny před snídaní. S tímto nápojem můžete vyčistit trávicí systém, posílit stěny krevních cév a získat podporu energie!


Pokračujte ve čtení na další stránceShare on facebook
Sdílet na Facebooku


Další zajímavé články

Pečená štika

Jednoduchý a chutný  oběd, který zvládne každý. Manželky a přítelkyně rybářů určitě potvrdí 🙂 SUROVINY: 4 filety ze štiky citronová šťáva sůl 50 g slaniny


Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.