20+ Kultovních rolí, které téměř hráli jiní herci. Umíte si je v rolích představit?Matthew Broderick odmítl roli Waltera Whitea v Breaking Bad

© Mat Szwajkos/Everett Collection/East News © Breaking Bad / AMC
  • Hrál: Bryan Cranston

Tvůrce televizního seriálu Vince Gilligan chtěl, aby Bryan Cranston hrál učitele chemie, který se rozhodl vzbouřit. Vedení televizního kanálu AMC však zase chtělo, aby se v seriálu objevila slavná celebrita. Matthew Broderick, známý svou rolí ve filmu Ferris Bueller’s Day Off, byl jedním z kandidátů, ale herec nabídku odmítl.

Scott Eastwood odmítl být v Padesáti odstínech šedé kvůli nahým scénám

© Luis Guerra/The Grosby Group/EAST NEWS © Fifty Shades Freed / Universal Studios
  • Hrál: Jamie Dornan

V jednom ze svých rozhovorů vysvětlil Scott Eastwood důvod, proč odmítl roli Christiana Graye: „Požádali mě, abych přišel a přečetl si text a zkusil něco předvést. Ale neměli žádný skript. Neudělám film, kde nebude žádný skript. Nebudu se vázat k něčemu bez scénáře. “ Herec také dodal, že tvůrci filmu chtěli v některých scénách plnou frontální nahotu. „Některé věci pro mě zkrátka nebyly,“ dodal.

Paul Giamatti se mohl stát jednou z hlavních postav série The Office

© Everett Collection / East News © The Office / NBC
  • Hrál: Steve Carell

Dnes je těžké představit si v roli Michaela Scotta někoho jiného než Steve Carella. Kevin Reilly, prezident NBC, však pro tuto roli doporučil Paula Giamattiho. Herec nabídku odmítl a Carell roli získal.

Goldie Hawnová mluvila o své dceři Kate Hudsonové z hlavní role ve filmu 10 věcí, které na tobě nenávidím

© EVERETT COLLECTION/EAST NEWS © 10 Things I Hate About You / The Walt Disney Studios
  • Hrála: Julia Stiles

Jako skutečný odborník na romantické komedie měla Kate Hudsonová hrát roli Kat Stratford v kultovním mládežnickém filmu 10 věcí, které na tobě nenávidím. Její matce, herečce Goldie Hawnové se však scénář nelíbil a přesvědčila svou dceru, aby se projektu neúčastnila.

Cate Blanchett měla hrát roli v psychologickém dramatu Closer

© Timm/face to face/Reporter/East News © Closer / Sony Pictures
  • Hrála: Julia Roberts

Hezká ženská hvězda Julia Roberts nebyla první herečkou na seznamu režiséra Mika Nichollse pro roli Anny Cameronové ve filmu Closer. Cate Blanchett byla původně navržena pro tuto roli, ale v té době právě čekala dítě.

Dwayne Johnson se účastnil konkurzu na roli Jacka Reachera ve stejnojmenném filmu

© AFP PHOTO / Frederic J. BROWN / EAST NEWS © Jack Reacher / Paramount Pictures
  • Hrál: Tom Cruise

Dwayne „The Rock“ Johnson mnohokrát prokázal, že jeho účast v akčním filmu je klíčem k jeho úspěchu globálního měřítka. V roce 2011, kdy začalo natáčení detektivního thrilleru Jacka Reachera, se tvůrci filmu rozhodli pro jiného, neméně slavného herce Toma Cruise. „Jo, miluju tu filmovou postavu. Před 10 lety jsem se pokoušel o roli, ale Cruise ji získal. Byla to pro mě velká motivace, abych se vždy snažil nejvíc ze všech. “napsal Dwayne jednou na svou Twitter stránku.


Pokračujte ve čtení na další stránce

Elizabeth Banks se mohla stát přítelkyní prvního Spider-Mana, nestalo se však pro její věk

© AP Photo / Tammie Arroyo / East News © Spider-Man / Sony Pictures
  • Hrála: Kirsten Dunst

Elizabeth Banks chtěla získat roli Spider-Manovy přítelkyně ve filmové verzi, která byla natočena v roce 2002. „Zkoušela jsem získat roli Mary-Jane Watsonové v prvním filmu Spider-Man, s Tobey Maguire. Tobey a já jsme v podstatě ve stejném věku a bylo mi řečeno, že jsem byla příliš stará na to, abych si ji mohla zahrát, “ sdělila herečka v rozhovoru. Nakonec se producenti rozhodli dát roli Mary-Jane mladší herečce Kirsten Dunst, která byla o 8 let mladší než Elizabeth.

Millie Bobby Brown snila o hraní X-23 ve filmu Logan

© AFP/EAST NEWS © Logan / 20th Century Fox
  • Hrála: Dafne Keen

Není pochyb o tom, že Millie Bobby Brown, která se proslavila díky své roli v sérii Stranger Things, by byla pro roli mutanta X-23 dokonalá. Nicméně, nedostala šanci hrát tuto roli i přes to, že šlo o “nejlepší konkurz jejího života” jak herečka prohlašuje.

Cher byla považována za roli Morticia Addams ve filmu o děsivé rodině

© ASSOCIATED PRESS/East News © The Addams Family / Paramount Pictures
  • Hrála: Anjelica Huston

Cher oficiálně neodmítla roli Morticia Addamsové a filmové studio trvalo na její účasti v projektu. Režisér filmu Barry Sonnenfeld však chtěl, aby obsazení filmu bylo vyvážené a aby nebylo postaveno na jedné celebritě.

Ian McKellen dostal příležitost stát se Brumbálem v příběhu o kouzelnickém chlapci

© AP/EAST NEWS © Harry Potter / Warner Bros.
  • Hrál:Michael Gambon

Když v roce 2002 zemřel Richard Harris, který hrál roli Brumbála v prvních 2 filmech o Harrym Potterovi, role byla poprvé nabídnuta Ianovi McKellenovi. Avšak odmítl se slovy „nemohl jsem převzít tuto roli po herci, o kterém jsem věděl, že mě neschválil.“ Harris jednou řekl o McKellenovi, že „je technicky geniální, ale vášnivý“. Nakonec roli vzal Michael Gambon.

V jakých případech by podle vašeho názoru vypadal jiný kandidát na roli lépe než skutečný herec, který ji hrál?


zdroj: BrightSideMe

 

Nepřehlédněte doporučený obsah pro Vás:Share on facebook
Sdílet na Facebooku


Další zajímavé články


Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.