20+ Kultovních rolí, které téměř hráli jiní herci. Umíte si je v rolích představit?Riz Ahmed byl zvažován pro roli Jamala Malika ve filmu Milionář z chatrče

© Richard Shotwell/Invision/AP/East News © Slumdog Millionaire / Fox Searchlight
  • Hrál: Dev Patel

Herec Dev Patel se stal populárním díky roli Jamala Malika ve filmu Milionář z chatrče. Věci však mohli být jinak, pokud by roli hrál Riz Ahmed, který byl také kandidátem na získání hlavní role ve filmu. Riz se o tuto roli ucházel ještě před Patelem a když selhal, pokusil se roli  získat pro svého staršího bratra, avšak ani ten ji nedokázal získat.

Christopher Plummer si nepamatuje přesný důvod, proč odmítl roli Gandalfa ve filmu Pán prstenů

© AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News © The Lord of the Rings / New Line Cinema
  • Hrál: Ian McKellen

Přes skutečnost, že herec byl velkým fanouškem románové série J. R. R. Tolkiena, stále odmítal roli Gandalfa. Během jedné talk show se Plummer přiznal, že si nemůže vzpomenout, proč učinil takové rozhodnutí, ale vypadalo to, že perspektiva strávení 3 až 4 let na Novém Zélandu při práci na stejné franšíze byla příliš riskantní krok pro osobu jeho věku. „Myslel jsem, že jsou tu i další země, které bych také rád navštívil, než začnu být příliš starý.“ dodal herec.

Benedict Cumberbatch mohl dostat hlavní roli v seriálu True Blood

© AFP PHOTO/ADRIAN SANCHEZ-GONZALEZ/EAST NEWS © True Blood / HBO
  • Hrál: Stephen Moyer

Opravdoví fanoušci True Blood už vědí, že herec Stephen Moyer, který hrál Billa, se oženil se svou kolegyní ze seriálu – Annou Paquinovou, jejíž postava v seriálu byla milostně spojena s jeho. Zpočátku to však byl Benedict Cumberbatch, kdo se účastnil konkurzu na tuto roli.

Jennifer Lawrence se mohla stát „Easy A.

© Darla Khazei, PacificCoastNews/EAST NEWS © Easy A / Screen Gems
  • Hrála: Emma Stone

Hlavní postavu komedie Easy A, která přinesla slávu Emmě Stone, mohla hrát jiná neméně talentovaná herečka Jennifer Lawrence. Přiznala se, že na tuto roli přihlásila a opravdu ji chtěla. Výkon Emmy Stone ji však uklidnil, protože uznala, že by jejího výkonu nejspíš nedosáhla.

Toma Hanksa zastavil zub času. Hlavní roli v Jerry Maguire nakonec nedostal.

© Tonya Wise/AdMedia/Capital Pictures/EAST NEWS © Jerry Maguire / Sony Pictures
  • Hrál: Tom Cruise

Jen si představte, jak Tom Hanks křičí: „Ukaž mi peníze!“ Můžete si to skutečně představit. Režisér filmu, Cameron Crowe, napsal scénář představující Hankse v hlavní roli, avšak v té době, avšak než natáčení začalo, uplynulo příliš mnoho času a herec z této role stárl.

Angelina Jolie nakonec nedokázala ztělesnit obraz výzkumného astronauta ve filmu Gravity

© AFP/EAST NEWS © Gravity / Warner Bros.
  • Hrála: Sandra Bullock

Zpočátku to byla Jolie, kdo měl hrát hlavní roli ve filmu Alfonsa Cuarón – Gravity. Herečka však odmítla být ve filmu, díky čemuž roli získala Sandra Bullock, která byla nominována na Oscara za její herecký výkon.


Pokračujte ve čtení na další stránceShare on facebook
Sdílet na Facebooku


Další zajímavé články


Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.