10 zelenin, které stojí za to konzumovat, pokud chcete ubrat pár kilo. Přestaňte mučit své tělo dietou!Pokud plánujete zhubnout , pak začněte s vaší stravou. Musíte se naučit jíst správně. Během několika týdnů, pokud budete jíst jen zdravé potraviny po celou dobu, zjistíte nárůst energie, zvýšení síly a co je nejdůležitější, začnete rychle ztrácet kilogramy.

Podívejte se na náš seznam potravin s vysokým obsahem bílkovin, které vám mohou pomoci přidat více energie, posílit vaše zdraví a vyjasnit vaše myšlenky!

Zelenina bohatá na proteiny:

 1. Hrách

Svou chuť nejen doplní mnoha pokrmů, ale také vám poskytne největší množství bílkovin, které potřebujete. Je to v hrášku, že nejvyšší obsah této složky všech dostupných produktů.

proteinová zelenina

© DepositPhotos

2. Špenát

Tato zelenina také obsahuje velké množství vitamínů, minerálů a antioxidantů. Velmi užitečné!

proteinová zelenina

© DepositPhotos

3. Zelí

Univerzální produkt! Ze zelí si můžete připravit lahodný salát, přidat do polévky a dokonce přidat do smoothie zeleniny!

proteinová zelenina

© DepositPhotos

4. Brokolice

Obsahuje nejen požadovaný protein, ale také esenciální vlákninu, antioxidanty a minerály. Přidejte brokolici do salátů, polévek nebo jen vařte, nezapomeňte nalít citronovou šťávu.

proteinová zelenina

© DepositPhotos

5. Klíčky 

Nedokážete si ani představit, jak moc tento produkt potřebujete. Do salátů přidejte klíčky (fazole, sójové boby), doplňte je do sendvičů a polévek. S výsledkem budete velmi spokojeni!

proteinová zelenina

© DepositPhotos


Pokračujte ve čtení na další stránceShare on facebook
Sdílet na Facebooku


Další zajímavé články

VIDEONÁVOD: Háčkovaná klíčenka

Velice povedený a jednoduchý návod, podle kterého si můžete uháčkovat roztomilou klíčenku a věnovat ji například jako dárek. Pokud se Vám líbí, pak není nic

NÁVOD: Zvědavé myšky

Dnes si ukážeme jak uháčkovat hezké myšičky, které můžete buď darovat jako hračku pro své děti nebo  mazlíčky, ale zároveň se dají využít jako dekorace.


Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.