10 věcí, které nikdy nekupujte z druhé ruky!

Chcete značkové oblečení a nemůžete si ho dovolit? Tak proč nevyrazit do second handu a ulovit tam pár hezkých kousků oblečení za super ceny! Někdy se však stane, že při příležitosti nákupu hezkého oblečení tam narazíte třeba na pěknou helmu, která pořád vypadá k světu či elektrospotřebiče, které jsou za směšné ceny a vypadají, že by ještě v kuchyni posloužili. Jak píše server Pluska.sk právě v těchto případech byste se měli dát pozor! Podívejte se, které věci byste nikdy neměli kupovat v second handech!

  1. Autosedačka Pokud autosedačku koupíte z druhé ruky, nikdy nevíte, zda není poškozená a zda dítě opravdu ochrání. Skrytou vadu na první pohled neuvidíte!
    Autosedačka

2. Přilba

Ani na přilbě by se nemělo šetřit! Přeci jen se jedná o vaší bezpečnost či bezpečnost vašich nejbližších. Nikdy nevíte, kolik pádů a nárazů zažila a zda vás ještě stoprocentně ochrání.

Přilba
3. Elektrické spotřebiče

Nikdy nevíte, jak dlouho vám bude dobře sloužit, než se z novu vydáte do obchodu pro nový.

Elektrospotřebiče
4. Plyšové hračky
Roztomilá plyšová zvířátka jsou totiž nosiči bakterii, alergii a plísní. Právě proto byste je neměli kupovat z druhé ruky, a pokud ano, nezapomeňte je pořádně vyprat!
Plyšák
5. Spodní prádlo
Nikdy nevíte, kdo to před vámi nosil a je to nehygienické. I když kupujete nové spodní prádlo, vždy byste ho měli důkladně vyprat, než si ho poprvé oblečete.
Spodní prádlo

Pokračujte ve čtení na další stránce

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.