10 dobrých důvodů, proč vás přesvědčit, abyste nevyhodili kávu. Č. 7 – úplné překvapení!

6. Kondicionér na vlasy

Jako masku na úpravu vlasů použijte zahušťovadlo – naneste na mokré vlasy, nechte působit 10 minut. Objem a hebkost vlasů – zaručeno! A příjemná vůně jako bonus.

dívka s kávou

7. Pikantní masová ingredience

Pečené s kávou je neuvěřitelně chutné. Je snadné připravit maso pečené v kávové základně, přidejte originalitu svým receptům!

8. Dostupné brusivo

Očištění pánve kávou je potěšení. Nádobí bude zářit, žádná chemie. Kromě toho budou ruce po kontaktu se zahušťovadlem hladké a jemné.

tlustý v šálku

9. Kůže peeling

Kávová zrna vytvářejí skvělý peeling! Jedná se o účinný lék proti celulitidě – pravidelným třením problémových oblastí. Kůže bude tónovat a stane se velmi něžnou. Neustálé používání takového peelingu vám pomůže zapomenout na tento nepříjemný nedostatek kůže.

celulitida

10. Peppy pohled

Tmavé kruhy pod očima lze odstranit pomocí opité kávy. Naneste silně na tampón a držte oblast kolem očí po dobu 10 minut. Účinek je patrný okamžitě – kofein zpřísní pokožku, vyhladí vrásky, odstraní otoky. Takže ráno si kávu dejte nejen dovnitř!

káva

Objevte výhody kávového základu! Při jeho používání v každodenním životě se bez problémů vypořádáte s mnoha problémy. Pamatujte si tyto tipy, když posíláte další část vypité kávy do koše. Káva je bezpochyby vzácný nápoj …


zdroj: takprosto.cc

Nepřehlédněte doporučený obsah pro Vás:

Share on facebook
Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články

VIDEONÁVOD: Háčkovaná klíčenka

Velice povedený a jednoduchý návod, podle kterého si můžete uháčkovat roztomilou klíčenku a věnovat ji například jako dárek. Pokud se Vám líbí, pak není nic

NÁVOD: Zvědavé myšky

Hlavička (šedá) 1. řada – magický kroužek a 6 KS do kroužku 2. řada – 2 KS do každé díry (12) 3. řada – 2

Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnazší použití webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.